Google Partners startuje nový rok s novými možnostmi pro partnery i klienty

19. 1. 2015

Partnerský program společnosti Google nabízí nyní až 2 000 Kč bonus pro nové klienty.

To je hlavní přínos nové nabídky české pobočky Google. Pro nové Google AdWords účty nabízí bonus až 2 000 Kč po útratě 250 korun. Kredit je možné vyčerpat na reklamní kampaň ve vyhledávání i v obsahové síti Google. Uvedená částka vystačí na měsíc kampaně pro menší klienty a v závislosti na konkurenci může přivést až několik set potenciálních zákazníků na Váš web.

Online akademie pro partnery Googlu

Google hned od ledna spouští i online verzi Google Partners Certification Academy, která loni probíhala pouze "off-line".

Příležitost připravit se na složení individuální AdWords certifikace s certifikovanými trenéry Google tak budou mít i agentury mimo hlavní města České republiky a Slovenska. Akademie se bude skládat ze série webinářů, které můžete ve formě Hangouts on Air sledovat na Google+ stránce Google Partners CZ/SK nebo na YouTube kanále.

Jak se stát certifikovaným partnerem Googlu?

Je třeba splnit status Partnera:

  1. Minimální útrata výši alespoň 10 000 USD za posledních 90 dní (sčítají se všechny účty klientů agentury)
  2. Minimálně 1 certifikovaný jednotlivec
  3. Dodržování doporučených postupů při správě kampaní

Po získání statutu Certifikovaného partnera získáte pozvánky na pokročilá školení, možnost zapojit se do zajímavých soutěží, pozvánky na akce typu Google Agency Day u nás i v zahraničí a další výhody.