Pro FORTEX spravujeme desítky online kampaní

Zadavatel: FORTEX AGS
Realizováno: květen 2013
URL: http://www.fortex.cz

Pro významnou šumperskou stavební společnost jsme letos zdvojnásobili rozsah reklamních kampaní na internetu.


K dosavadním kampaním na nově postavený bytový dům v Praze, mechanizační služby a stavbu bioplynových stanic přibyly další kampaně. Ve vyhledávačích Google a Seznam nově propagujeme byty pro seniory, služby realitní kanceláře, autobazar a autoservis, nebo nové byty v Šumperku. Kampaně dále běží i na hutní materiál, energetický průkaz budov a v zahraničí na kovovýrobu.

Pracujeme i na optimalizaci pro vyhledávače

Dále pomáháme společnosti FORTEX zlepšovat výsledky v neplaceném vyhledávání. Spolupráce začíná ještě před spuštěním nových webů, v posledních měsících to byl web bytového domu Ubarborky.cz, Fortex kalové hospodářství a Seniorské apartmány. Úspěšnost webů jsme podpořili i tvorbou minisites na téma prodeje bytů v Praze, realit v Šumperku a hutního materiálu.

Jedním z největších úspěchů je vysoká návštěvnost bytového projektu Proseckeskaly.cz v tvrdé konkurenci velkých pražských developerů.

Se společností FORTEX dále pracujeme na rozvoji jejich online aktivit, spolupráce je vždy plánována podle aktuálních potřeb na pravidelných měsíčních schůzkách.


Realizace

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Od roku 2000 vytvořil desítky webů měst, obcí a firem, řada z nich uspěla v soutěžích krásy a přinesla svým majitelům spousty zákazníků.
Ve volném čase se věnuje rodině včetně německého boxera.

Kontaktní údaje
E-mail: miloslav.ondilla@asi.cz
Tel.: 776 075 480


Zaujala vás reference? Napište nám.


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné