Naše služby

Vytváříme užitečné webové stránky. Zvyšujeme jejich návštěvnost, zajistíme efektivní reklamu.

Optimalizace pro vyhledávače (SEO)

Chcete přivést na Vaše webové stránky více návštěvníků? Pak je tu pro vás SEO. Nebojte se cizí zkratky, jedná se o budování obsahu a získávání odkazů na Vaše stránky. A šikovně využité zvýšení návštěvnosti přináší vyšší zisky.

Internetová reklama (PPC)

Cílená reklama na internetu přináší výsledky. Její účinnost se dá velmi dobře měřit. Reklamní kampaně na Seznamu nebo Googlu jsou dostupné i malým firmám.

Vytvoření webových stránek

Webové stránky jsou investicí do vašeho podnikání. A tím se během jejich tvorby řídíme. Zajímají nás cíle vaší prezentace, její struktura a obsah.

Virtuální prohlídky

Pracuje Vaše firma v cestovním ruchu? Jste majitelem krásného hotelu, restaurace, obchodu? Spravujete muzeum, galerii, obec? Nejen pro vás jsou určeny virtuální prohlídky.

Internetový obchod - inShop

E-shop Zoner inShop 4 je vynikajícím základním stavebním kamenem internetového podnikání. S nízkými prvotními investicemi máte e-shop na profesionální úrovni, vhodný jak pro malé živnostníky, tak pro velké firmy.

Internetový katalog

Pro všechny živnostníky a menší firmy je tu internetový katalog, který v mnoha ohledech plně nahradí klasický internetový obchod. Ideální řešení pro začínající obchodníky na internetu.

Psaní úspěšných textů pro web

Kvalitní text pro web dokáže přesvědčit a prodat. Copywriting vám přivede nové zákazníky, vylepší vaše pozice ve vyhledávačích.

Webové stránky pro města a obce

Tvoříme internetové stránky pro města a obce již 10 let. Úřední desky, virtuální prohlídky, správa dokumentů, propojení se spisovou službou, fotogalerie. Moderní vzhled a redakční systém.

Marketing a reklamní kampaně na Facebooku

Facebook je nejpoužívanější sociální síť na světě. Aktivně jej používají stamilióny lidí. Použijte jej ke komunikaci se zákazníky, k reklamě a masovému zásahu cílové skupiny!

Minisite pro zvýšení návštěvnosti

Chcete zvýšit návštěvnost e-shopu? Podpořte produkty pomocí minisite! Malý web je cílený na jedinou kategorii produktů a přivede nové zákazníky!