Vytvoření webových stránek

Tvorbu vašich stránek nezačínáme návrhem jejich vzhledu. Nejdříve nás zajímají cíle vaší prezentace, její struktura a obsah. Obvykle tedy začneme schůzku dotazem „Co je cílem vašich webových stránek?“.

Analýza webových stránek

Ať už webové stránky máte, nebo se teprve chystáte je vytvořit, vždy začneme analýzou:

  • klíčový služeb vašeho podnikání
  • konkurence na internetu
  • definování cílů, cílových skupin

Až po analýze následuje samotný návrh řešení stránek.

Návrh struktury a obsahu stránek

Než začneme tvořit podobu webových stránek, navrhneme jejich strukturu, navigaci, obsah jednotlivých stránek a rozmístění prvků (kde bude logo, menu, novinky, formuláře apod.).

Po schválení struktury stránek přijde chvíle pro grafika.

Grafický návrh webu

Dodržení předchozích kroků je dobrým předpokladem pro funkční a užitečné webové stránky. Vzhled webu je tedy až třetím krokem, ale velmi důležitým. Grafika nemusí být ohromující, ale nesmí zákazníka rušit.

Jejím úkolem je navodit dobrý pocit z prohlížených stránek, přimět návštěvníka k očekávaném kroku (objednávka, stažení ceníku,...). Vzhled stránek musí splňovat pravidla přístupnosti a nepřekážet např. handicapovaným uživatelům.

Kód stránek

Technické provedení stránek našich zákazníků splňuje doporučená pravidla organizace W3C, stránky jsou tzv. validní. To je dobrý předpoklad pro bezchybné fungování v nejpoužívanějších prohlížečích. Funkčnost ovšem testujeme i manuálně.

V případě potřeby propojíme vaše webové stránky s publikačním systémem pro snadnou aktualizaci webových stránek.

Psaní textů pro web

Souvisí i s optimalizací stránek pro vyhledávače. Ale nejen pro ně! Webové stránky se musí dobře číst a přesvědčit návštěvníky, že jsou na „dobré adrese“.

Napíšeme pro vás obchodní texty, které prodávají na základě cílů definovaných v prvním kroku.

Tvorba webu je pouze jedním z kroků k úspěšné prezentaci. Nezapomeňte na optimalizaci pro vyhledávače a účinnou internetovou reklamu.

Chcete užitečné webové stránky?

Kontaktuje nás, rádi se s vámi sejdeme.

Poptávkový formulář


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné