Virtuální prohlídky

Pracuje Vaše firma v cestovním ruchu? Jste majitelem krásného hotelu, restaurace, obchodu? Spravujete muzeum, galerii, obec? Chcete prezentovat Vaše nově zkolaudované prostory? Chcete se na svých internetových stránkách odlišit, navnadit Vašeho budoucího návštěvníka, nabídnout mu inspiraci?

Pak je tato nabídka určená přímo pro Vás.

Nabízíme vám tvorbu panoramatických fotografií a virtuálních prohlídek. Virtuální prohlídky umožní člověku nahlídnout do vašich prostor. Prohlédnout si prezentovaný prostor jako ve skutečnosti. Dívat se nahoru, dolů, otáčet se kolem sebe a navíc ve snímku si pohled přibližovat a oddalovat. Propojením více virtuálních snímků dochází k vytvoření virtuálních procházek.

Panoramatická fotografie dokáže zachytit velký úhel pohledu a proto je divácky zajímavá. Blíží se tomu jak lidé očima vnímají svět kolem sebe a proto patří k velmi atraktivní oblasti fotografie. Naše fotografie mohou zabírat až 360 x 180 stupňů pohledu. Snímek vám můžeme vypálit na CD k dalšímu použití, nebo vytisknou i jako obraz pro ozdobu interiéru.

Ukázka virtuální prohlídky

To view virtual tour properly, Flash Player 9.0.28 or later version is needed. Please download the latest version of Flash Player and install it on your computer.

Poptávkový formulář


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné