Webové stránky pro města a obce

Tvoříme internetové stránky pro města a obce již 10 let. Využijte našich zkušeností a moderních funkcí.

Co má web pro obce obsahovat?

Úřední deska

Základní kámen úředního webu. Nabízíme úřední desku propojenou se spisovou službou úřadu. Při publikování informací ušetříte čas a peníze. Podívejte se na ukázku nové úřední desky.

Přehledná struktura informací a moderní vzhled

Vyberte si z nabídky stránek podle šablony, jejichž funkčnost je vyzkoušena tisíci uživatelů. Anebo si nechte vytvořit originální grafický vzhled na míru vašim potřebám.

Intuitivní redakční systém

On-line redakční systém umožňuje vkládání dokumentů ke stažení, psaní článků, hromadné nahrávání fotogalerií, vytváření organizační struktury a povinných informací.

Turistický modul - několik unikátních funkcí

Turistický modul slouží k propagaci obce. Obsahuje databázi objektů, kalendář akcí, interaktivní turistickou mapu a virtuální prohlídky.

Rezervační systém pro sportoviště

Provozuje vaše obec sportoviště? Využijte rezervační systém pro online rezervaci pronájmu haly nebo hřiště.

Internetová reklama pro obce

I obce se dnes musí propagovat? Pro turistická centra zajišťujeme optimalizaci pro vyhledávače a internetovou reklamu. Cílem je přivést do regionu turisty a podpořit místní podnikatele.

Školení internetového marketingu a e-governmentu

Máme akreditované kurzy Ministerstva vnitra ČR E-Government v praxi úředníka a Internet ve službách měst, obcí a příspěvkových organizací. Podívejte se na více informací a přihlašte se na školení.

Další služby

 

Poptávkový formulář


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné