Nová autoškola v Šumperku

Zadavatel: Autoškola Náplava
URL: http://www.autoskola-naplava.cz/


Martin Náplava je řidičem záchranné služby a od roku 1992 s kratšími přestávkami i instruktorem v autoškole. Letos se rozhodl osamostatnit a založit svou autoškolu zaměřenou především na studenty šumperských středních škol.

Jednoduché, ale účinné stránky

Navrhli jsme a během několika dnů i vytvořili přehledné webové stránky, které uživatele vedou z úvodní stránky přes nabídku služeb a ceník až ke kontaktům a zaslání poptávky.

Stránky autoškola Šumperk jsme spustili první červnový den.

Propagace i mimo internet

Přesto, že jsme specialisté na internetové služby, doporučujeme našim zákazníkům i propagaci mimo internet. Pro lokální autoškoly se hodí letáčky pro střední školy, do schránek v sídlištních lokalitách (vysoké procento mladých obyvatel), případně inzerce v místních tiskovinách.

A jak se stránkám vedlo po spuštění?

Rychlá optimalizace

Po spuštění se stránky objevily ve výsledcích hledání (na dotaz autoškola šumperk) za tři dny. Za další dva dny (6.6.) již byly na první stránce výsledků na Google.cz a týden po spuštění na prvním místě na Seznam.cz.

Stav k 9. 6. 2009

Výraz autoškola Šumperk: 1. na Seznam.cz, 8. na Google.cz


Realizace

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Od roku 2000 vytvořil desítky webů měst, obcí a firem, řada z nich uspěla v soutěžích krásy a přinesla svým majitelům spousty zákazníků.
Ve volném čase se věnuje rodině včetně německého boxera.

Kontaktní údaje
E-mail: miloslav.ondilla@asi.cz
Tel.: 776 075 480


Zaujala vás reference? Napište nám.


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné