Ubytování na chatě Svojanov

URL: http://www.chatysvojanov.cz/

Chaty Svojanov obstály v těžké konkurenci chat na internetu. I díky cílené reklamě a optimalizaci stránek


Od zimní sezóny jsou otevřeny nové chaty ve známé oblasti Svojanova u Moravské Třebové. Čisté prostředí a spousta možností sportovního vyžití sem už po léta lákají tisíce návštěvníků. Věříme, že s novým webem to budou mít provozovatelé jednodušší.

Nejdůležitější informace na webu - popis ubytování, jsou patřičně zvýrazněny. Široké tlačítko pak vede uživatele na stránku s volnými termíny a rezervací ubytování.

Webové stránky jsou doplněny o redakční systém, pomocí nějž mohou správci chat informovat o novinkách, akcích na chatě a volných termínech.

Optimalizace pro vyhledávače

Pro stránky jsme provedli a dále pracujeme na optimalizaci pro vyhledávače. Oblast ubytování je jednou z nejvíce konkurenčních na českém internetu, přesto se web po několika týdnech slušně umísťuje např. na dotazy "chaty dovolená", nebo "dovolená na chatě" (první strana na Seznamu z přibližně 2,5 miliónu výsledků).

Aktualizováno v březnu 2009: Na výše uvedené dotazy je web na prvním místě (z více jak 2 miliónů nalezených stránek). Na zajímavé slovní spojení "pronájem chaty" je na třetím místě z cca 1 miliónu nalezených stránek. Ve vyhledávači Google je rovněž na všechny zmíněné výrazy na první stránce výsledků.

Cílená reklama v nejdůležitějších vyhledávačích

Reklamu v systémech Google Adwords a Sklik (Seznam) můžeme jen doporučit! Pro Chaty Svojanov jsme připravili několik kampaní a inzerátů, které se zobrazují při hledání vybraných desítek frází spojených s ubytováním na chatě.

Určitě se vyplatí kampaně pravidelně sledovat, analyzovat návštěvnost a vylepšovat inzeráty a klíčová slova. Platba za jedno kliknutí na inzerát se tak pohybuje kolem 4 korun (na Google levnější) a přivádí na webové stránky zájemce o ubytování na chatách.


Realizace

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Od roku 2000 vytvořil desítky webů měst, obcí a firem, řada z nich uspěla v soutěžích krásy a přinesla svým majitelům spousty zákazníků.
Ve volném čase se věnuje rodině včetně německého boxera.

Kontaktní údaje
E-mail: miloslav.ondilla@asi.cz
Tel.: 776 075 480


Zaujala vás reference? Napište nám.


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné