Online kampaně pro 10 e-shopů Deokork

Zadavatel: DEOKORK
Realizováno: 2014
URL: http://www.deokork.cz/

Kampaně na Google a Seznamu pro e-shopy Deokork.


DEOKORK s.r.o. provozuje řadu e-shopů se zaměřením na dům, byt a zahradu. Pro většinu e-shopů spravujeme reklamní kampaně na Googlu, Seznamu a staráme se o srovnávače zboží (Heureka, Zbozi.cz, Pricemania.sk).

Cílem je udržet náklady na reklamu v jednotkách procent vůči přivedeným tržbám. Výsledky sledujeme přes analytický nástroj Google Analytics a pravidelně klientovi reportujeme. Náklady ve výši stovek tisíc korun ročně se tak klientovi dlouhodobě vyplácejí.

DEOKORK provozuje e-shopy na zahradní nábytek, prodej podlah online, parapetů, teras, kování a klik, ale i bytových a firemních potřeb ze sortimentu nástěnek a tabulí. Kromě českých e-shopů pracujeme i na propagaci slovenských mutací a chystáme se s klientem na vstup na německý trh.

V reklamních kampaních na Google využíváme i pokročilé možnosti propagace přes dynamický remarketing a Google Nákupy. Díky útratě klienta jsme v kontaktu s poradkyní z dublinské centrály Googlu a máme tak přístup k novinkám z reklamního systému Google AdWords.

O zkušenosti se rádi podělíme i s vámi.


Realizace

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Od roku 2000 vytvořil desítky webů měst, obcí a firem, řada z nich uspěla v soutěžích krásy a přinesla svým majitelům spousty zákazníků.
Ve volném čase se věnuje rodině včetně německého boxera.

Kontaktní údaje
E-mail: miloslav.ondilla@asi.cz
Tel.: 776 075 480


Zaujala vás reference? Napište nám.


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné