DOLS - české poštovní schránky

Zadavatel: DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s.
URL: http://www.dols.cz/

Dveře, Okna a Listovní schránky. DOLS. Synonymum pro kvalitní českou schránku. Nový web a interaktivní e-poptávka.


Pro šumperskou společnost pracujeme od září 2009. Po analýze stávajících stránek jsme navrhli nový koncept. Moderní web cílíme na potřeby zákazníků, hlavní slovo mají produkty a řešení.

Grafický design respektuje logomanuál firmy.

Aplikace na míru

Velmi navštěvovanou stránkou je e-poptávka na plastová okna. V několika krocích si klient vybere typ oken, barvu a doplňkové služby včetně montáže.
E-poptávku využilo za poslední tři měsíce přes 700 návštěvníků stránek.

Jak zvládnout obsáhlý web? Využijte redakční systém!

Stránky DOLS jsou již poměrně obsáhlé, rozdělené do tří divizí. Každá aktualizuje svou část webu, přidává novinky a produkty pomocí redakčního systému.

Zvyšujeme návštěvnost

Při tvorbě nového webu nezapomínejte na jeho hlavní cíl. A tím je prodej výrobků a služeb. Pro DOLS využíváme optimalizaci pro vyhledávače a daří se nám zvyšovat návštěvnost díky lepším pozicím ve výsledcích hledání. Vyšší návštěvnosti a poptávky po výrobcích jsme docílili také rozšířením obsahu stránek.

O společnosti DOLS Šumperk

DOLS-výroba Dveří, Oken, Listovních Schránek, a.s. vyrábí poštovní schránky, plastová okna a dveře, hliníková okna a další výrobky z kovu, plastu a hliníku.

Domovní listovní schránky, sestavy schránek, zvonková tabla a videosystémy tvoří kompletní servis pro moderní a reprezentativní vchod vašeho domu.


Realizace

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Od roku 2000 vytvořil desítky webů měst, obcí a firem, řada z nich uspěla v soutěžích krásy a přinesla svým majitelům spousty zákazníků.
Ve volném čase se věnuje rodině včetně německého boxera.

Kontaktní údaje
E-mail: miloslav.ondilla@asi.cz
Tel.: 776 075 480Zaujala vás reference? Napište nám.


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné