Stavební firma Dřevotes MS

Zadavatel: DŘEVOTES MS s.r.o.
URL: http://www.drevotes.cz/

Firmě Dřevotes jsme výrazně zvýšili návštěvnost stránek a přivedli stovky poptávek během několika měsíců.


Společnost Dřevotes MS s. r. o. se na nás obrátila s žádostí o přepracování webové prezentace, která neplnila svůj účel – získávání nových kontaktů, zájemců o stavbu dřevěných, roubených domů.

Šumperská firma staví po celé republice, má na svém kontě řadu klasických roubenek i moderních dřevostaveb. Právě na ukázkách krásných dřevěných staveb je založena nová prezentace. Zájemce si může vybrat ze tří základních služeb a poté si prohlédnout řadu referencí doplněných o fotografie a krátké popisky. Součástí webu jsou i články a odkazy na zajímavé stránky.

Na samostatné stránce je popsán postup stavby. Hrubé stavby jsou totiž nejdříve postaveny na pozemku firmy Dřevotes, poté jsou jednotlivé díly očíslovány, rozloženy a převezeny na místo stavby. Zde už firma staví moderní dřevostavby, nebo klasické roubenky.

Webové stránky byly krátce po spuštění zařazeny do prestižní galerie kvalitních webových stránek CSSmania a přes kontaktní formulář se začali ozývat první zájemci o dřevěné domy. Na stránkách dále pracujeme a snažíme se vylepšovat jejich pozici ve vyhledávačích na často hledaná slova. To přináší své výsledky, za leden a únor 2009 došlo téměř 100 poptávek na stavbu dřevěného domu.


Realizace

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Od roku 2000 vytvořil desítky webů měst, obcí a firem, řada z nich uspěla v soutěžích krásy a přinesla svým majitelům spousty zákazníků.
Ve volném čase se věnuje rodině včetně německého boxera.

Kontaktní údaje
E-mail: miloslav.ondilla@asi.cz
Tel.: 776 075 480


Zaujala vás reference? Napište nám.


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné