Distributor softwaru Gordic FPO

Zadavatel: GORDIC® Distributor - východ
URL: http://www.fpo.cz/

Gordic® Distributor Východ je špičkou v IT službách pro veřejnou správu.


Ke komunikaci se zákazníky, oznamování novinek v produktech a k ukázkám úspěšných řešení zákazníků slouží webové stránky distributorské skupiny zástupců české společnosti Gordic®.

Jejich doménou je prodej, instalace a zavádění informačních systémů na obcích, městech, příspěvkových organizacích a dalších subjektech veřejné správy. Vlajkovou lodí je informační systém Gordic® GINIS®.

Častá aktualizace

Primárním účelem stránek fpo.cz není získání zákazníků, ale budování vztahů s těmi současnými a podpora osobního prodeje, který je ve veřejné správě nejdůležitější.

U webových stránek je velmi užitečná pravidelná aktualizace. Na té se podílí všechny čtyři firmy spojené v distributorovi Východ. Každý měsíc zveřejňují redakčním systémem 5-10 článků, nejčtenější dosahují stovek zobrazení.

Samostatný web pro dotační projekt

Pro Distributora Východ jsme zrealizovali samostatný web o projektu vzdělávání z ESF. Podařilo se nám splnit přísné podmínky propagace projektu (vzhled, obsah, oddělená struktura od stránek firmy). Inspirovat se můžete na stránkách projektu.


Realizace

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Od roku 2000 vytvořil desítky webů měst, obcí a firem, řada z nich uspěla v soutěžích krásy a přinesla svým majitelům spousty zákazníků.
Ve volném čase se věnuje rodině včetně německého boxera.

Kontaktní údaje
E-mail: miloslav.ondilla@asi.cz
Tel.: 776 075 480


Zaujala vás reference? Napište nám.


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné