Pension Residence Mohelnice

Zadavatel: Pension Residence
URL: http://www.pension-mohelnice.cz/

Ve výběru místa vaší dovolené vám pomůže příjemná prezentace penzionu.


Pro komfortní penzion jsme připravili decentní, přehledný web korespondující s jeho kvalitním vybavením a poskytovanými službami. Seriózní tmavě modrá barva v kombinaci se žlutou působí velice důveryhodně.

Bohatá fotogalerie

Nic neprodává ubytovací služby lépe než fotografie. Proto najdete téměř na každé stránce Pensionu Residence řadu fotografií. Ty se navíc otevírají efektní animací zvané lightbox. Přesvědčte se ovšem sami přímo na stránkách penzionu.

Ten si vás může získat také nově otevřenou squashovou halou. Nedávno jsme ji vyzkoušeli a je opravdu skvělá. Jen si dejte pozor na velkou fyzickou náročnost squashe.

V areálu pensionu je rovněž moderní kuželna, jedna z nejlepších v republice s velice příjemným barem a venkovním posezením. Ideální pro firemní oslavy, nebo sportovní odpoledne a večer s přáteli.

Vše, co mají stránky ubytování mít

Zákazníci si nové stránky pochvalují, vzrostl o několik desítek procent počet objednávek ubytování přes internet. Užitečná je také německá a anglická mutace stránek. Do Mohelnice často jezdí němečtí pracovníci místních nadnárodních firem a ti samozřejmě požadují kvalitní ubytování.

Navštivte i vy Mohelnici a využijte ubytování v penzionu Pension Residence.


Realizace

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Od roku 2000 vytvořil desítky webů měst, obcí a firem, řada z nich uspěla v soutěžích krásy a přinesla svým majitelům spousty zákazníků.
Ve volném čase se věnuje rodině včetně německého boxera.

Kontaktní údaje
E-mail: miloslav.ondilla@asi.cz
Tel.: 776 075 480Zaujala vás reference? Napište nám.


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné