Turistický portál Znatemapu.cz

Zadavatel: ASI informační technologie s.r.o.
URL: http://www.znatemapu.cz/

Nejobsáhlejší databáze turistických a volnočasových aktivit Šumperska. Využijte ji!


Turistický web okresu Šumperk vznikl v roce 2007 za dotačního přispění EU a Olomouckého kraje. Za pvní dva roky jej navštívilo 203 000 uživatelů, kteří si prohlédli více jak 800 tisíc stránek.

Stránky jsou zaměřeny na možnosti stravování, ubytování, zábavy a sportu. Velká pozornost je věnována také turisticky zajímavým oblastem a jednotlivým objektů, ke známým zámkům, zříceninám a muzeím přibyla i méně známá místa v malých obcích a jejich okolí.

U každého objektu je orientační mapa a seznam nejbližších objektů v okolí. Návštěvníci stránek tak budou moci virtuálně cestovat po celém regionu. Cílem projektu je ukázat lidem krásy okresu Šumperk, hlavním mottem je proto heslo "Neseďte doma, běžte ven".

Turistický portál stále aktualizujeme, je zde více jak 200 článků o turistice a novinkách v regionu, v zimním období aktuální stav sněhu a pozvánky Kam na víkend.

Znatemapu.cz provozujeme na redakčním systému. Ten umožňuje aktualizovat celé webové stránky včetně zakreslení objektů na mapě pomocí GPS souřadnic. Ty pak automaticky generují nejbližší objekty v okolí. To je užitečné pro turistu. Najde si ubytování, kde stráví dovolenou a hned vidí, jaké turistické tipy ho čekají v okolí, kam může vyrazit za zábavou a kam na jídlo.

Stálá aktualizace přináší vzrůstající návštěvnost

Zákazníkům doporučujeme co nejčastěji aktualizovat jejich webové stránky, budovat obsah. Tím se řídíme i na znatemapu.cz. Podívejte se, jak se rozšiřování a aktualizace obsahu projevují v návštěvnosti.

Měsíc a rok unikátní návštěvy / zobrazené stránky
březen 2008 8 235 / 31 707
březen 2009 11 348 / 39 640

Na rok 2009 chystáme nové moduly a aplikace zaměřené na podporu turistického ruchu. I proto jsme vstoupili v roce 2008 do Sdružení cestovního ruchu - Jeseníky, kde se chceme podílet na rozvoji turistiky v regionu.


Realizace

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Bc. Miloslav Ondilla, DiS.

Od roku 2000 vytvořil desítky webů měst, obcí a firem, řada z nich uspěla v soutěžích krásy a přinesla svým majitelům spousty zákazníků.
Ve volném čase se věnuje rodině včetně německého boxera.

Kontaktní údaje
E-mail: miloslav.ondilla@asi.cz
Tel.: 776 075 480


Zaujala vás reference? Napište nám.


* Položky označené hvězdičkou jsou povinné